.N.D.

HomeSearchRegisterLog in

Share | 

Luda ideja, dajte svoje misljenje!

Go down 
AuthorMessage
Mental Militia

PostSubject: Luda ideja, dajte svoje misljenje!   Sat Sep 26, 2009 7:57 am

Ovako ljudi neki dan sam si razmisaljo, oko mene ima jedno 6-7 moonova koji su mi u dometu falange, i sada sam si razmisljo. Kako izvesti sigurana napad bez moona, a da te neko po povratku ne razbije?

Ideja je slijedeca umijesto da trosim hrpe resursa, na uzaludne pokusaje za moon, jednosatavno na planeti s koje namjeravam napadat dignem 2000- 3000 soma mali lasera pa neka me mudonja uhvati u falangu, ako mu se ispalti gubit pola flote, a za to mi treba (2000 somaM.L.), 3 mil metala i 1,5 mil kristala i uz to treba dignut barem 80 abr, a vrag zna koliko bi puta morao trosit 5,6 mil metala i 1,4 mil kristala samo da moon dobijem.

Evo to je moja ideja sta mislite i pliz komentirajte!
Back to top Go down
_CrNi SoKoL_

PostSubject: Re: Luda ideja, dajte svoje misljenje!   Sat Sep 26, 2009 9:53 am

Mental Militia wrote:
Ovako ljudi neki dan sam si razmisaljo, oko mene ima jedno 6-7 moonova koji su mi u dometu falange, i sada sam si razmisljo. Kako izvesti sigurana napad bez moona, a da te neko po povratku ne razbije?

Ideja je slijedeca umijesto da trosim hrpe resursa, na uzaludne pokusaje za moon, jednosatavno na planeti s koje namjeravam napadat dignem 2000- 3000 soma mali lasera pa neka me mudonja uhvati u falangu, ako mu se ispalti gubit pola flote, a za to mi treba (2000 somaM.L.), 3 mil metala i 1,5 mil kristala i uz to treba dignut barem 80 abr, a vrag zna koliko bi puta morao trosit 5,6 mil metala i 1,4 mil kristala samo da moon dobijem.

Evo to je moja ideja sta mislite i pliz komentirajte!

Mogu ti reci da mi se svidja ta ideja....

Nije lose svaka cast lol!
Back to top Go down
G e n e s i s
Admin

PostSubject: Re: Luda ideja, dajte svoje misljenje!   Sun Sep 27, 2009 12:42 am

dobra ideja mozda jos nesto od obrane dignut tipa gaus ili plazma i to je to naravno plus 2-3k malih lasera
Back to top Go down
http://nightdragons.forumotion.com
Sponsored content

PostSubject: Re: Luda ideja, dajte svoje misljenje!   

Back to top Go down

Luda ideja, dajte svoje misljenje!
Back to top 
Page 1 of 1