Night Dragons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.N.D.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Vicevi da umremo mod smijeha

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Mental Militia

Mental Militia


Posts : 15
Join date : 2009-09-24

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 9:38 am

Ovdje ozezi Mile po vicevima afro
Back to top Go down
G e n e s i s
Admin
G e n e s i s


Posts : 36
Join date : 2009-09-24
Age : 36
Location : Karlovac, Hrvatska

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 10:33 am

U kuću upada provalnik, počinje da kupi stvari, odjednom se čuje glas:
- "Bog vidi sve, Bog vidi sve."
Provalnik na smrt preplašen se zaledi u mjestu, oslušne još jedanput i ništa ne čuje. Misleći da je sve bilo pričinjavanje nastavlja da krade. Poslije nekog trenutka opet se začuje:
- "Bog vidi sve, Bog vidi sve."
Provalnik pogleda ka zidu kad tamo papagaj priča:
- "Bog vidi sve, Bog vidi sve."
Prilazi papagaju i onako smijući se kaže mu:
- "Ha ha ha Bog vidi sve a? Ti si neki pametan papagaj, ajde reci kako se zoveš."
Papagaj će:
- "Anđelko, Anđelko."
- "Anđelko, čudno ime za papagaja," reče provalnik.
A papagaj će:
- "I Bog je čudno ime za rotvajlera!"
Back to top Go down
https://nightdragons.rpg-board.net
G e n e s i s
Admin
G e n e s i s


Posts : 36
Join date : 2009-09-24
Age : 36
Location : Karlovac, Hrvatska

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 10:11 am

Sreli se Haso i Mujo nakon dugo godina i pita Haso Muju:
- "Kako su ti sinovi, šta rade?"
- "Mašala, prvi mi sin modni dizajner, drugi frizer, treći maneken."
- "A četvrti?"
- "A četvrti je isto peder."



Laughing
Back to top Go down
https://nightdragons.rpg-board.net
G e n e s i s
Admin
G e n e s i s


Posts : 36
Join date : 2009-09-24
Age : 36
Location : Karlovac, Hrvatska

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 10:13 am

Četiri prijatelja se nakon dugo vremena ponovo sretnu na nekom prijemu. Nakon nekoliko pića, jedan ode do WC-a, dok ostala trojica krenu priču o svojim sinovima.

- "Moj sin je moj ponos i dika", reče prvi.
- "Počeo je raditi za uspješnu kompaniju kao niski činovnik. Studirao je ekonomiju i menadžment, lagano se peo uz ljestvicu, da bi na kraju postao predsjednik kompanije. Toliko se obogatio da je prije par tjedana kupio najboljem prijatelju novi mercedes za rođendan."

- "To je sjajno!", odgovori drugi, "I moj sin je moj najveći ponos. On se zaposlio u avio-kompaniji, pa je, usput, položio i za pilota. Kasnije je postao partner u kompaniji, a sada je i većinski vlasnik. Prije dva tjedna je svom najboljem prijatelju kupio avion za rođendan!"

- "Pa to je fenomenalno!" kaže treći, "I ja sam u životu najponosniji na svog sina. Moj je završio fakultet, i osnovao svoju građevinsku tvrtku.. Prije dva tjedna je i on dao lijep poklon svom najboljem prijatelju - kuću od 300 kvadrata!"

Dok su međusobno čestitali na uspjesima svoje djece, vraća se četvrti iz WC-a i zapita zbog čega ovi čestitaju jedan drugom.

Ovi mu objasniše i pitaše ga šta njegov sin radi.
- "Moj sin je gej i zarađuje kao striper u noćnom klubu", odgovori ovaj.
- "Kakva šteta... Kakva sramota... Kakvo razočarenje...", rekoše ostali.

- "Nisam ja razočaran ni osramoćen.", odgovori ovaj, "Moj je i volim ga kakav god da je. A i ne ide mu loše. Prije dva tjedna mu je bio rođendan,i dobio je novi mercedes, avion i ogromnu kuću od trojice svojih momaka."
Back to top Go down
https://nightdragons.rpg-board.net
G e n e s i s
Admin
G e n e s i s


Posts : 36
Join date : 2009-09-24
Age : 36
Location : Karlovac, Hrvatska

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 10:20 am

Imao je Mujo dva konja, ali nikako da ih razlikuje, pa je imao uvijek problem kada je trebalo da ih upregne u kola, koga treba upregnuti na lijevu, a koga na desnu stranu.
Dosjeti se on, pa onom koga treba upregnuti na desnu stranu, odsjeće rep i riješi problem. Međutim, nakon dva dana, ovaj konj, iz ljubomore, onom drugom odgrize rep i ponovo ih ne može razlikovati. Tada Mujo ovom prvom konju odsjeće mali komadić uha i ponovo ih razlikuje. Ali ovaj, odgrize komadić uha onom drugom i opet isti problem.
Onda Mujo oba konja odvede kod Hase za koga su svi govorili da je najpametniji u selu. Objasni on Hasi u čemu je problem i što je sve radio, a Haso sjedne, zapali cigaru i gleda konje. Gleda Haso konje pola sata, gleda sat vremena, gleda sat i pol. Nakon dva sata Haso kaže Muji:
- "Je li, bolan Mujo, ne čini li se i tebi da ti je ovaj crni konj malo višlji od ovog bijelog?"
Back to top Go down
https://nightdragons.rpg-board.net
G e n e s i s
Admin
G e n e s i s


Posts : 36
Join date : 2009-09-24
Age : 36
Location : Karlovac, Hrvatska

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 10:21 am

Čovjek muca, ulazi u prodavnicu i pita prodavačicu: - "Daajte mii ffaauuffu!"
Prodavačica, začuđeno:
- "Molim, šta želite?"
Čovjek:
- "FFauufffuu!"
Prodavačica, ne znajući šta mušterija želi, pozove poslovođu.
Poslovođa upita:
- "Izvolite gospodine, šta želite da kupite?".
Čovjek mu odgovori:
- "FFauuffu!"
Ni sam poslovođa ne zna šta ovaj želi, sjeti se da ima radnika u magacinu koji također muca, te ga pozove da on vidi šta će ovaj kupiti.
Magaciner upita:
- "ŠŠtaa ćeeš tii?"
Čovjek mu odgovori:
- "FFauufffu!?"
Magaciner:
- "Dooobrroo, saada ćuu ti dooniijeetii."
Magaciner otiđe u magacin, zamota ovome šta je tražio, čovjek plati i preko vrata.
Kaže poslovođa magacineru:
- "Šta si mu to dao?"
Magaciner:
- "Ffauuffuu!"
Back to top Go down
https://nightdragons.rpg-board.net
G e n e s i s
Admin
G e n e s i s


Posts : 36
Join date : 2009-09-24
Age : 36
Location : Karlovac, Hrvatska

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 10:31 am

Deda je pričao unuku kako za vrijeme drugog svjetskog rata Njemci su ih postrojili i rekli im:
- "Ili ćemo vas jebat ili streljanje."
Pita unuk:
- "I?"
- "Mene su streljali," reče deda.
Back to top Go down
https://nightdragons.rpg-board.net
G e n e s i s
Admin
G e n e s i s


Posts : 36
Join date : 2009-09-24
Age : 36
Location : Karlovac, Hrvatska

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 10:41 am

Gospođa Jones se u spavaćoj sobi obiteljske kuće 'troši' sa svojim ljubavnikom, kad se iz predsoblja kuće čuje:
- "Honey, I am homeeee."
Brže-bolje, ona ljubavniku kaže:
- "Stani u kut i ne miči se ni za živu glavu, jasno?"
Kad je isti stao u kut ona uzme bočicu ulja i prolije po njemu, a zatim istrese po njemu i čitavu kutijicu pudera.
Ulazi muž.
Ona:
- "O, dragi baš dobro da si stigao, znaš, kod Smithovih sam vidjela grčki kip u spavaćoj sobi pa sam odlučila i ja nama nabaviti jedan, što kažeš aa?"
On:
- "Pa... nije loš, mislim..."
Istu večer muž i žena legli spavati, a 'kip' sve vrijeme nepomično stoji.
Nakon nekog vremena, baš kad je 'kip' pomislio da se može malo opustiti, muž ustaje iz kreveta, odlazi prema kuhinji i vraća se sa mlijekom i keksima, prilazi 'kipu' i kaže:
- "Uzmi, kad sam ja bio kip kod Smithovih nitko mi ništa nije dao."
Back to top Go down
https://nightdragons.rpg-board.net
G e n e s i s
Admin
G e n e s i s


Posts : 36
Join date : 2009-09-24
Age : 36
Location : Karlovac, Hrvatska

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 2:39 pm

Kako se zove policijski pas???





- drotvajler



Laughing
Back to top Go down
https://nightdragons.rpg-board.net
G e n e s i s
Admin
G e n e s i s


Posts : 36
Join date : 2009-09-24
Age : 36
Location : Karlovac, Hrvatska

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 2:40 pm

Chuck Norris je jedini koji je uspio zadaviti čovjeka bežičnim telefonom!
Back to top Go down
https://nightdragons.rpg-board.net
Mental Militia

Mental Militia


Posts : 15
Join date : 2009-09-24

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 6:43 am

Ide pijanac putem, sretne drugog pijanca.
Kad mu ovaj rece: Izvinite mogu li proc izmedju vas dvojce?

A ovaj mu na to: Moze samo jedan po jedan!

Back to top Go down
Mental Militia

Mental Militia


Posts : 15
Join date : 2009-09-24

Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 7:35 am

Evo jos jedan sa sinovima :

Imao otac tri sina:

Jedan baletan, drugi na filozofskom, i treci isto peder!
Back to top Go down
Sponsored content





Vicevi da umremo mod smijeha Empty
PostSubject: Re: Vicevi da umremo mod smijeha   Vicevi da umremo mod smijeha Icon_minitime

Back to top Go down
 
Vicevi da umremo mod smijeha
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Night Dragons :: Pričaonica-
Jump to: